Головна » 2017 » June » 14 » Умій віночок вити – умій життя любити
Умій віночок вити – умій життя любити

13 червня учні КЗ «Іваничівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Юрія Лелюкова» відвідали Іваничівський історичний музей. Для дітей була проведена інтерактивна екскурсія, під час якої вони ознайомилися з побутом та звичаями минулого століття, традиціями виготовлення одягу, особливостями плетіння українського віночка.

Плетіння вінка – ціла наука, у цьому дійстві досягнуто не менше майстерності, ніж у вишивці, ткацтві та мереживі. Здавна вінок вважався оберегом та «знахарем душі». Люди вірили, що він знімає біль та береже волосся.

Учні, з допомогою дорослих, виготовили власні віночки з волошок, адже у давнину саме ці квіти вплітали у дитячі вінки. У народі ж волошки вважалися символом простоти та ніжності.

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 642 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2