Головна » 2020 » September » 8 » Учасники Міжнародного фестивалю відвідали музеї у Колодяжному та Нечимному
Учасники Міжнародного фестивалю відвідали музеї у Колодяжному та Нечимному

4-6 вересня на Волині відбувся ХІХ Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Лісова пісня».

В рамках проведення свята його учасники 5 вересня відвідали літературно-меморіальний музей Лесі Українки в Колодяжному та побували в урочищі Нечимне, що поблизу Скулина.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик. На чолі з головним лісничим Скулинського лісництва Леонідом Лисюком учасники фестивалю долучилися до посадки дубів на території урочища.

Джерело: Колодяжненська ОТГ

Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 262 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0