Головна » 2020 » September » 26 » У Затурцівському музеї до вас «голосом предків озветься глина»
У Затурцівському музеї до вас «голосом предків озветься глина»

27 вересня 2020 року о 14.00 год. у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкривається  виставка авторських робіт майстра народної творчості Миколи Полякова «Голосом предків озвалася глина».

Експозицію доповнюють фотоматеріали про участь Миколи Полякова у всеукраїнських та міжнародних фестивалях гончарства, під час яких мистець проводить майстер-класи для різних вікових категорій учасників. Гончарні вироби, виконані у традиційній для Волині манері чорнодимленої кераміки, віртуозно орнаментовані автором, дають неабияку естетичну насолоду відвідувачам виставок, а також  органічно вписуються в інтер’єр сучасних помешкань.

Для можливості ознайомлення з роботами відомого майстра якомога ширшого кола відвідувачів виставка буде експонуватись до кінця січня 2021 року.

Джерело: Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 234 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0