Головна » 2020 » June » 10 » У Володимир-Волинському музеї – поповнення фондової колекції
У Володимир-Волинському музеї – поповнення фондової колекції

Два закордонні паспорти Польщі 1931–1936 років придбані Володимир-Волинським історичним музеєм у травні 2020 року. Належали українкам Ганні та Анастасії К. (прізвища з етичних міркувань не зазначають).

Паспорти у доброму стані, папір гербовий, написи декількома мовами, зокрема французькою. Проставлено візи на виїзд-в’їзд до Італії та здається в Іспанію. Фото власників, на сторінках відсутні (втрачені) Дуже добре читаються штемпельні відтиски прикордонних та інших служб. Обкладинки дерматинові темно-синього кольору, дещо пошкоджені. На обкладинці герб з відповідними написами.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 257 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1