Головна » 2014 » Березень » 19 » У Володимир-Волинському музеї діє виставка, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (ВІДЕО).
У Володимир-Волинському історичному музеї діє міська виставка митців та народних умільців, присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. На цій виставці представлені вишиті портрети Тараса Шевченка виконані Вірою Оніщук, Марією Ваврисевич, Валентиною Корнієвською, Анатолієм Ваніним, картини художника Анатолія Кечми, портрет Кобзаря у техніці дряпанка на курячих яйцях (робота Анатолія Бойка), портрет Шевченка на бересті (з педколеджу) і портрет Кобзаря пензля Григорія Маковського, дитячі малюнки учнів 4-а класу міської гімназії (вчитель Олена Жуйвода), книги на шевченківську тематику передані головою «Просвіти» Павлом Глущуком, союзянками Ольгою Бліндер, Валентиною Черенюк.
Учні 4-а класу гімназії імені Олександра Цинкаловського під керівництвом бібліотекаря Вікторії Решетило підготували сценку «Поговоримо крізь віки», у якій розповідалося про дитинство Шевченка.

Тетяна Пасієвич – лауреат обласної премії імені Модеста Левицького, викладач педколеджу, виконала пісні на слова Т.Шевченка, Юрій Віслобоков – начальник районного відділу культури і туризму, майстерно прочитав вірші Кобзаря.
Голова місцевої філії Союзу Українок Віра Чайковська обдарувала юних артистів солодкими презентами. На закінчення усі разом заспівали «Заповіт» Т.Шевченка.

Богдан Янович,
науковий співробітник
Володимир-Волинського історичного музею
Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 803 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
0   Спам
1 Оксана   (21.03.2014 11:01) [Материал]
Скажіть будь ласка до якого числа діятиме виставка "до 200-річчя Шевченка".
Ответ: Володимир-Волинський музей планує експонувати Шевченківську виставку до 31 березня 2014 р.