Головна » 2015 » September » 3 » У Волинському музеї Ірина Стравінська презентувала свій „Дивосвіт вишивки”
У Волинському музеї Ірина Стравінська презентувала свій „Дивосвіт вишивки”

3 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Дивосвіт вишивки».

Майстер художньої вишивки Ірина Стравінська (м. Кременець) представила лучанам свої творчі роботи. Це 50 вишитих дрібним хрестиком картин різної тематики: краєвиди, портрети, натюрморти, ікони та ін. Для створення кожної з них використано велику кількість кольорів та відтінків.

Відповідаючи на питання відвідувачів виставки, Ірина розповіла про те як підбирає творчі образи, які матеріали використовує, над чим працює сьогодні. Для неї художня вишивка це улюблене заняття, те, до чого лежить душа, чим хочеться займатися не залежно від отримуваного прибутку, до чого є здібності і що приносить радість іншим людям. Підтримує і сприяє творчій діяльності Ірини чоловік Віталій та друзі, які також приїхали на відкриття виставки.

На презентації відбувалось творче спілкування автора з волинськими майстрами та шанувальниками вишивального мистецтва. Присутні знайомились, ділилися враженнями, досвідом.

Ознайомитися з виставкою «Дивосвіт вишивки» можна у Волинському краєзнавчому музеї впродовж вересня 2015 року.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 745 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6