Головна » 2021 » June » 14 » У Волинському краєзнавчому музеї буде виставка до Дня Конституції України (ВІДЕО)

Україна готується до відзначення Дня Конституції, готуються до цього свята й у Волинському краєзнавчому музеї, де зовсім скоро відкриють тематичну виставку. Про це розповіла Яна Лис – старша наукова співробітниця науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Волинського краєзнавчого музею, 14 червня у телепрограмі «Ранок LIVE» 12 каналу:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 254 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/2