Головна » 2021 » June » 2 » У Торчинському музеї відкрили виставку «Моє кольорове дитинство»
У Торчинському музеї відкрили виставку «Моє кольорове дитинство»

Весело та гамірно було у Торчинському народному історичному музею імені Григорія Гуртового у Міжнародний день захисту дітей. Його відвідувачами стали талановиті дітки, які завітали на презентацію виставки своїх «мистецьких творів». Понад сто робіт,  виконаних вихованцями студій «Кольорові пальчики» (кер. Фесенко Н. А.) та «Чарівне янголятко» (кер. Гордійчук І. М.), захоплюють різнобарв’ям, тематикою та головне – створюють позитивні емоції.

Хлопці та дівчатка поділилися спогадами про те, що надихнуло їх відтворити ті чи інші зображення у своїх роботах, створили спільний «віночок дружби» та отримали  подяки та подарунки, які використають для нових напрацювань.

Висловлюємо щиру подяку за розуміння та фінансову допомогу на «презенти» для дітей місцевому підприємцю Юрію Бабаку.

Алла Сахнюк,
в. о. директорки музею

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 297 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0