Головна » 2021 » June » 11 » У Музеї Лесі Українки нагородили учасників конкурсу есеїв
У Музеї Лесі Українки нагородили учасників конкурсу есеїв

7 червня у Музеї Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки приймали гостей – учасників конкурсу есеїв серед школярів «Певне, в світі ніхто живий без мрії не прожив», присвяченого 150-літтю Лесі Українки. До музею завітали і конкурсанти, та їхні наставники. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Факультету філології та журналістики ВНУ імені Лесі Українки.

Із вітальними словами до учасників звернулися завідувач кафедри української літератури Віктор ЯРУЧИК (голова журі), доцент кафедри української літератури Олена МАЛАНІЙ (член журі), декан Лілія ЛАВРИНОВИЧ. У церемонії нагородження також узяли участь завідувачка музею Тетяна ДАНИЛЮК-ТЕРЕЩУК та завідувачка Біобібліографічного відділу ім. проф. О. Рисака Антоніна РАДЬКО.

Грамоти за призові місця, подарунки та грошові винагороди отримали:

• Ірина ГЕРМАН, десятикласниця КЗЗСО «Княгининівського ліцею № 34 Луцької міської ради» (І місце);
  • Яна ПАРХОМУК, десятикласниця Ліцею ім. Олени Пчілки м. Ковеля (ІІ місце),
  • Олександра КОЗЛЮК, учениця 9-А класу Княгининівського ліцею Волинської обласної ради (ІІ місце)
  • Наталія ОСИПЮК, десятикласниця КЗ «ЛНВК ЗОШ I-IIст. №7 – природничий ліцей» (ІІІ місце),
  • Мирослава САВЕНЮК, дев'ятикласниця КЗ «Луцький ліцей №3» (ІІІ місце).

Інші учасники конкурсу отримали подяки за участь у ньому та подарунки.

Категорія: Музей Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 266 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1