Головна » 2018 » July » 21 » У Луцьку перепоховали останки невідомого солдата
У Луцьку перепоховали останки невідомого солдата

У суботу, 21 липня, на меморіальному комплексі, що на вулиці Львівська, відбулося перепоховання останків невідомого солдата, який ймовірно загинув у лютому 1944 року в боях за місто Луцьк. Перепоховання відбулося за участі виконуючого обов’язки міського голови Луцька Григорія Олександровича Пустовіта, голови Волинської обласної організації ветеранів України генерал-майора Олександра Олександровича Булавіна, духовенства УПЦ на чолі із митрофорним протоієреєм о. Миколою Бондаренком, голови Волинської обласної організації НСКУ Геннадія Васильовича Бондаренка, представників ветеранських організацій міста та області, учасників АТО та небайдужих громадян.

Активну участь в організації перепоховання взяли працівники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 487 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0