Головна » 2014 » August » 27 » У Луцькому слідчому ізоляторі відкрилася музейна виставка „Волинь у незалежній Україні”.

У Луцькому слідчому ізоляторі відкрилася виставка Волинського краєзнавчого музею на тему „Волинь у незалежній Україні”. Науковий співробітник обласного краєзнавчого музею Олена Дубень розповіла засудженим про географічне положення області, гуманітарну сферу, культурне та соціально-політичне життя області на сучасному етапі.

З початку року за співпраці з музеєм в слідчому ізоляторі експонувалося виставки різної тематики: 95-річчя Акту Злуки, Чорнобильської трагедії, життя та творчості письменників Лесі Українки та Тараса Шевченка, життєвої та творчої тематики В’ячеслава Липинського.

Джерело: Волинська ОДТРК

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1057 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0