Головна » 2020 » June » 8 » Студентські відкриття у Луцькому заповіднику
Студентські відкриття у Луцькому заповіднику

Студенти факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки вже поєднують теоретичне навчання з роботою за спеціальністю.

Охоронна археологічна служба України Інституту археології НАНУ спільно із Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника та Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, за участі Волинського відділення Спілки археологів України продовжує дослідження Башти князів Чарторийських у Луцьку.

Підписання Договору про дуальну освіту із СНУ імені Лесі Українки надихнуло студентів на нові відкриття! 5 червня виявили прекрасну колекцію пізньобарокових кахель. Декор і стилістика орнаментального мотиву просто вражає. Речі достойні найкращих музейних закладів!

Сьогоднішні автори відкриття – студенти факультету історії, політології та національної безпеки Максим Біньковський, Мирослав Зіньчук та вся наша злагоджена команда!

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку,

Відео 12 канал

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 292 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0