Головна » 2019 » April » 11 » Співпраця Національної гвардії та музею продовжується
Співпраця Національної гвардії та музею продовжується

11 квітня 2019 року Волинський краєзнавчий музей відвідав заступник командира військової частини 1141 Національної гвардії України, майор Сало Андрій В’ячеславович. На зустрічі з дирекцією музею були обговорені варіанти подальшої співпраці. Зокрема, в рамках проекту «Наші захисники», який реалізує Волинський краєзнавчий музей. Завданням вказаного проекту є збір і вивчення матеріалів про АТО і ООС з метою підготовки експозиції, а також популяризація внеску волинян в обороні державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Після зустрічі заступник командира по роботі з особовим складом, майор Сало Андрій В’ячеславович ознайомився з експозицією музею, а також відвідав виставку присвячену участі волинян у війні на Сході України.

Висловлюємо щиру вдячність командуванню військової частини 1141 Національної гвардії України за підтримку наших ініціатив!!!

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 380 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0