Головна » 2019 » Квітень » 17

18 квітня у Художньому музеї відбудеться День пам’яток історії та культури з нагоди 590-річчя з’їзду європейських монархів у Луцьку. Початок о 15.00 год.

У Музеї волинської ікони відкрилася виставка-продаж «Дарунок до Великодня», де представлені роботи учнів і майстрів Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та слухачів коледжу, які здобувають професію «флорист» за направленням служби зайнятості.

До Дня пам’яток історії та культури

З нагоди Дня пам’яток історії та культури у Волинському краєзнавчому музеї 18 квітня о 12.00 відбудеться презентація фотодокументальної виставки «Три роки у Волинському музеї», яка розповідає про музеєзнавчу діяльність польського археолога, дослідника Волині Яна Фітцке (1909–1940).