Головна » 2020 » April » 1 » Сьогодні Міжнародний день птахів! Бережімо їх! (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні Міжнародний день птахів! Бережімо їх! (ФОТО, ВІДЕО)

1 квітня, починаючи з 1906 року, відзначається Міжнародний день птахів. Саме в цей день була підписана міжнародна конвенція з охорони птахів.

На нашій планеті нараховується біля 9 тис. видів птахів, в Україні – біля 432, на Волині – біля 183. На жаль, багато видів птахів потрапило до Червоної книги та знаходиться на грані зникнення.

Перетворення природного середовища на штучне, вирубування та засмічення лісів, застосування на полях отрутохімікатів, розорювання річкових заплав, шумове забруднення... Все це негативно впливає на життя птахів. То ж, саме час згадати основне правило для всього живого: «не нашкодь».

А сьогодні, у Міжнародний день птахів, пропонуємо згадати сюжети телебачення UA: Волинь 2014 та 2017 років про відзначення Дня зустрічі птахів у відділі природи Волинського краєзнавчого музею та переглянути фото з зображенням птахів, які зустрічаються на Волині, та ще раз переконатись в досконалості та гармонійному співіснуванні птахів з навколишнім світом.

На фото птахи, які зустрічаються на Волині:

Лелека чорний

Лебідь-шипун

Шуліка рудий

Скопа

Змієїд

Бугайчик

Бугай

Чапля сіра

Чапля руда

Боривітер звичайний

Оксана Гаврилюк,