Головна » 2020 » June » 10 » Скарб з села Рованці
Скарб з села Рованці

Волинський краєзнавчий музей пропонує статтю зі свого віртуального музею, присвячену таємничому скарбу, що був знайдений у селі Рованці.

Навесні 2014 року у с. Рованці Луцького району Волинської області проходили рятівні археологічні дослідження, які проводило ДП «Волинські старожитності».

Передумовою для початку розкопок було виявлення під час ландшафтних робіт власником ділянки людських решток. На момент початку досліджень весь верхній шар ґрунту був знесений трактором глибиною до 2 метрів.

В ході досліджень було розкрито площу 64 кв. м, виявлено об’єкт Х-XІ ст. та 40 різночасових поховань, в основному безінвентарних, похованих за християнським звичаєм. Найбільш цікавими були три з них, що мали супровідний інвентар.

Що ж було знайдено під час розкопок? Хочете дізнатися? Тоді заходьте до віртуального музею та дивіться «Скарб з села Рованці».

Працівники відділу музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення з
сектором маркетингу та комунікацій
Волинського краєзнавчого музею