Головна » 2021 » June » 10 » «Сірий» будинок Косачів Колодяжненського музею закрили на ремонт
«Сірий» будинок Косачів Колодяжненського музею закрили на ремонт

Один із будинків Косачів, який належить до Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, зачинили на проведення ремонтно-реставраційних робіт. Як повідомила Суспільному керівниця музею Ольга Бойко, внутрішнє приміщення «Сірого» будинку закрили для відвідувачів 9 червня через початок реставраційно-ремонтних робіт пам’ятки культурної спадщини.

З її слів, через тиждень зачинять на ремонт і «Білий» будинок, у якому мешкала письменниця Леся Українка.

Ольга Бойко додала: для відвідування залишається відкритою територія навколо музею, літературна експозиція, виставкова зала, у якій розмістили частину речей із «Сірого» та «Білого» будинків.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 272 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0