Головна » 2016 » July » 11 » Родинна спадковість народних традицій
Родинна спадковість народних традицій

У Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Родинна спадковість народних традицій».

Родина Тимощукiв

Особливість цієї виставки полягає не лише у майстерному виконанні робіт, а й у тому, що це є творчі напрацювання родини. Волинська майстриня Мирослава Кузьмівна Тимощук та її доньки Оксана Пузняк і Тамара Домбровська, онучки Іванна, Зореслава та Ярослава пропонують для огляду 95 робіт. Вишиті блузи, сорочки, рушники, прикраси з бісеру створені на основі народних традицій Волині. Більшість вишиванок виконані технікою «занизування», яку Мирослава Кузьмівна відроджувала ще у 1980-х роках разом з Надією Горлицькою, Зінаїдою Магеровською, Ольгою Ольховою. Цю справу перейняли її доньки і внучки. Вони створили чимало власних вишиванок, прикрас, що розійшлися по Україні та за кордоном.

Мирослава Кузьмiвна Тимощук

Оксана Пузняк з ученицею Оксаною Бойко

Тамара Домбровська

Прихильники творчості родина Тимощуків, їх учні, колеги привітали майстрів з відкриттям виставки.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2