Головна » 2020 » April » 3 » Проведи карантин з користю! Відшукай для музею експонат
Проведи карантин з користю! Відшукай для музею експонат

Волинський краєзнавчий музей пропонує долучитися до комплектування фондів предметами музейного значення і тим самим зробити свій посильний внесок у збереження історичної, духовної та мистецької спадщини нашого краю.

Шановні волиняни, під час карантину одним з найпоширеніших занять є прибирання оселі. Адже чистота – це завжди запорука здоров’я, та й Великдень вже скоро.

Отож, якщо ви вирішили разом зі сміттям позбутися непотрібних речей, а серед них є посуд, іграшки, одяг, побутові речі 1990-их, радянських та ще раніших часів, ви можете поповнити музейні фонди! Адже саме у музеї речі збережуться назавжди і отримають нове життя, а ви залишите свій слід в історії рідного краю.

Тому, після карантину приносьте до Волинського краєзнавчого музею ваші знахідки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 237 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0