Головна » 2016 » September » 27 » Правосуддя визначилось з квартирним питанням правнуки Миколи Куделі
Правосуддя визначилось з квартирним питанням правнуки Миколи Куделі

Суд поставив крапку за позовом праонуки Миколи Куделі, яка судилась з ОДА. Родичка відомого прадіда більше 10 років чекала на обіцяну державну квартиру, – інформує ТРК Аверс.

Нагадаємо, що уродженець села Буяни Луцького району Микола Куделя зібрав за життя велику колекцію речей, пов’язаних із Тарасом Шевченком. Ще 2006-го року, після його смерті, рідні Миколи Куделі віддали у фонд держави унікальний спадок свого видатного прадіда. За це держава зобов’язалась забезпечити праонучку українського патріота однокімнатною квартирою у Луцьку. Зобов’язання сторін були чітко визначені: родина передає у Волинський краєзнавчий музей зібрання Шевченкіани, особисті речі та документи Миколи Куделі, музей створює «Шевченківську світлицю», держадміністрація передає у власність одного зі спадкоємців однокімнатну квартиру. Набувачем житла родичі обрали Марію Філонюк. Обіцяного житла жінці довелося чекати 10 років.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 683 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.4/7