Головна » 2017 » June » 15 » По музею… слідами звірів
По музею… слідами звірів

У дні шкільних канікул відділ природи Волинського краєзнавчого музею презентував нову розважальну екскурсію – зоологічний квест «Слідами звірів». Мета заходу – замінити традиційну форму знайомства дітей з експозицією відділу природи на веселе інтерактивне дійство. Учасниками цієї інтерактивної екскурсії сьогодні стали команди трьох загонів дитячого оздоровчого табору гімназії №21 м.Луцька.

Виконавши чотири веселі розважальні завдання квесту, школярі продемонстрували своє вміння орієнтуватися за картою-схемою, відшуковувати сховані завдання-«скарби», розрізняти звірів за відбитками їх лап, вирішувати жартівливі тести про яскравих представників тваринного світу волинського краю. У ході змагань юні природознавці показали спостережливість і здатність логічно мислити. Найбільше зацікавлення викликало третє завдання квесту – складання зображення однієї з діорам із пазлів і порівняння його з оригіналом.

Учасники інтерактивної екскурсії «Слідами звірів», команди трьох загонів дитячого оздоровчого табору гімназії №21 м.Луцька, отримали грамоти за злагоджену командну роботу і хороші знання живої природи Волині.

Запрошуємо всіх бажаючих спробувати свої сили у веселому розважальному квесті та приємно провести час у відділі природи Волинського краєзнавчого музею.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 642 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3