Головна » 2020 » April » 22 » Писанки Великої Волині. Сонячна колекція
Писанки Великої Волині. Сонячна колекція

У 2018 році, до Великодніх свят, у Луцьку просто неба на вулиці Лесі Українки вперше було презентовано виставку з понад 20-ти двометрових бігбордів із зображенням писанок Ольги Косач (Олени Пчілки) з фондів Волинського краєзнавчого музею. Вона привернула величезну увагу лучан та гостей міста.

Бігборди із зображенням писанок були підготовлені за участі завідувачки відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею Людмила Мірошниченко-Гусак з використанням фондової колекції обласного музею. Ці писанки відтворені відомою майстринею-писанкаркою Іриною Михалевич за публікацією в альбомі «Український народний орнамент: вишивки, тканини, писанки» (1876 р.) та подаровані нею Волинському краєзнавчому музею.

Нині, з нагоди Великодня, Департамент культури Луцької міської ради пропонує переглянути віртуальну виставку цих унікальних писанок з етнографічної збірки Ольги Косач (Олени Пчілки) з фондів Волинського краєзнавчого музею:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 281 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0