Головна » 2019 » April » 11 » Персональні фонди у Любомльському музеї постійно поповнюються
Персональні фонди у Любомльському музеї постійно поповнюються

Любомльський краєзнавчий музей працює над поповненням музейних колекцій. Так, нещодавно в музеї створено фонд Миколи Гнатюка – уродженця с. Радехів Любомльського району, заслуженого артиста України, члена Національної Ліги українських композиторів, члена Національної спілки театральних діячів України, диригента Волинського академічного обласного українського театру ім. Т.Г.Шевченка. Сюди увійшли нагороди, відзнаки, афіші вистав, фотографії знаного земляка, газетні публікації про нього та ін.

Паралельно колектив музею працює над створенням особистих фондів Петра Савоша – уродженця с.Красноволя Любомльського району, заслуженого артиста України, актора Волинського академічного обласного театру ляльок, та Литвинюка Володимира, уродженця с.Вишнів Любомльського району, заслуженого лікаря України, члена Європейської асоціації судинних хірургів. Сьогодні в музей уже передані фотографії, нагороди, документи, інформаційні матеріали про наших земляків.

Щиро надіємось й на подальше поповнення зібрань музей, створення окремих іменних фондів.

До слова сьогодні в Любомльському краєзнавчому музеї уже створені персональні фонди – генералів О.Скіпальського, В.Бородчука, А.Яворського, митрополита Варфоломія, науковців М.Бохона, Н.Букатевича, Д.Остапюка, А.Данилюка, І.Ольховського, В.Трофимовича, Л.Брюховецької, артистів та акторів: Н.Ужвій, С.Пікульського, письменників і поетів Л.Черкашиної, Р.Братуня, В.Гея, В.Лиса, Н.Горик, дисидентів Д.Шумука, М.Коца, художників М.Букатевича, В.Михальської, фотохудожника Миколи Троха (Трохимчука), фотографа Миколи Зіньчука, мистецтвознавця Валерія Сахарука та ін.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 443 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5