Головна » 2019 » April » 25 » ПереPROчитання образу Донбасу у Любомлі
ПереPROчитання образу Донбасу у Любомлі

25 квітня у Любомльському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Донбас: переPROчитання образу». Розпочав захід директор музею Юрій Фініковський.

Участь в заході взяли голова Любомльської міської ради Роман Ющук, керуючий справами Любомльської районної ради Олексій Хом'як, працівники відділу освіти Любомльської РДА, вчителі та учні ЗЗСО №3 м.Любомль, жителі та гості міста.

Виставка є спробою деконструювання негативного медійного образу краю, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України. ЇЇ мета — зруйнувати стереотипні уявлення про Донбас, поширені серед громадян, які нав’язала ще радянська влада.

Контент виставки містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Держархіву Донецької області, що публікуються вперше.

Виставка діятиме в музеї протягом місяця.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 368 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0