Головна » 2018 » July » 24 » Обласний музей запрошує на презентацію виставки «Волинь-43» – пам’ятаємо»
Обласний музей запрошує на презентацію виставки «Волинь-43» – пам’ятаємо»

25 липня 2018 року о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Волинь-43» – пам’ятаємо», – повідомляється на сторінці музею у Facebook. На виставці представлені фото та документи, які на прикладі окремих населених пунктів допомагають краще зрозуміти причини та наслідки трагедії, різницю бачення подій істориками Польщі та України, сучасний стан міждержавних стосунків. Окремий блок матеріалів складають наукові збірники, монографії, дослідження з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею, присвячені українсько-польським стосункам в минулому та сьогоденні.

Війна, яка нівелювала цінність людського життя, робила смерть буденною справою, намагання польського та українського визвольних рухів встановити контроль над західноукраїнськими землями для майбутнього їх включення у відновлені держави, провокації та розпалювання конфлікту третіми сторонами – німецькою та радянською, призвели до тисяч невинних жертв з боку мирного населення, як польського, так і українського.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 464 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2