Головна » 2019 » March » 4 » Обласний музей запрошує на навчання мисливців на мамонтів
Обласний музей запрошує на навчання мисливців на мамонтів

Для дітей 4–8 класів науковцями відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею розроблено інтерактивну екскурсію „Мисливці на мамонтів”, яка знайомить зі світом первісних людей, їх побутом та звичаями в стилізованій домівці-печері. В екскурсантів мають можливість побачити справжні вироби кам’яної доби та спробувати їх застосувати. В ході екскурсії буде поставлено ряд завдань, після виконання яких відвідувачам стане зрозумілішим життя наших далеких предків.

28 лютого науковими співробітниками відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею вже проведено першу інтерактивну екскурсію „Мисливці на мамонтів”, в ході якої відвідувачі ознайомились зі світом первісних людей.

Екскурсанти мали можливість оцінити мисливський арсенал, способи полювання на тварин та кулінарні вподобання мешканців кам’яної доби. Розповідь була доповнена демонстрацією прадавніх знарядь та сучасних реконструкцій мисливських пристосувань.

Волинський краєзнавчий музей запрошує на нові цікаві та активні екскурсії по експозиції відділу давньої історії.

Приходьте, будемо раді Вас бачити!

Тел. для замовлень:
+38(050)5877182
+38(068)8366262

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 362 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2