Головна » 2017 » June » 24 » Нацгвардійці побували у музеї українського війська
Нацгвардійці побували у музеї українського війська

22 червня Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки відвідала група військовослужбовців строкової служби Національної гвардії України.

Для нацгвардійців була проведена оглядова екскурсія по експозиції музею, під час якої вони мали змогу ознайомитись із озброєнням та військовою технікою періоду Великої Вітчизняної війни.

Крім того для вони були ознайомлені із стрілецькою зброєю воєнного періоду, а саме з ПД-27, гвинтівкою Мосіна, пістолетами-кулеметами ППС, ППШ виробництва СРСР, та пістолетом-кулеметом Томпсона (США).

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 598 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3