Головна » 2020 » June » 20 » Лист на фронт воякам 14 бригади
Лист на фронт воякам 14 бригади

У Волинському краєзнавчому музеї буде зберігатись ще один з листів, який пройшов шлях з Волині до Луганщини і повернувся до нас уже як новітня історія Української державності.

Лист учениці 7-А класу Вероніки Пилипюк із НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №3-ліцей» Володимир-Волинського був адресований військовим 14 окремої механізованої бригади, які відправились на захист країни. Щирі побажання, намальований дитячою рукою український прапор і три зворушливі сердечка в конверті побували на війні... Після повернення на Волинь, військові передали лист до музею аби зберегти для історії дитячі побажання, як символ нашої єдності у непростий час.

Дорога Вероніка і всі учні, які писали листи військовим, підтримували наших захисників! Дякуємо, що ви вірите в країну, завдяки вам, ми стаємо сильнішими і згуртованішими, відданішими ідеалам, наполегливо працюємо заради щасливого майбутнього під мирним українським небом!

Богдан Зек,
кандидат історичних наук, завідувач науково-експозиційного відділу
новітньої історії Волині Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 252 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1