Головна » 2014 » August » 20 » Музею подарували копію картини відомого художника-баталіста (ФОТО, ВІДЕО).
Музею подарували копію картини відомого художника-баталіста (ФОТО, ВІДЕО).

20 серпня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась передача копії картини відомого художника-баталіста Артура Орльонова «Хрещення України-Русі» («Україна славетна») у фонди музею. Картина створена за сприяння народного депутата 5-6 скликань Анатолія Горбатюка через громадську організацію «Схід-Захід разом» у межах заходів до Дня Незалежності України.

«Хрещення України-Русі» є унікальним художнім твором, символом могутності України, що відображає її славетну історію.

Картина сприятиме популяризації знань про життя і діяльність видатних історичних осіб України і об’єднуватиме мешканців всіх регіонів нашої держави.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 822 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6