Головна » 2015 » September » 28 » Музейники Волині долучилися до навчаннях загонів тероборони
Музейники Волині долучилися до навчаннях загонів тероборони

Працівники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, філії Національного військово-історичного музею України, взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях загонів тероборони Волинської області.

Навчання проходили біля міста Володимир-Волинського на території полігону 14 мехбригади. Під час навчань працівникам ВРМУВВТ було організовано демонстрацію різних зразків стрілецької зброї (СКС, РПД, ДШК, кулемет Максима, РПГ-7, РПГ-18) та іншого озброєння (СПГ-9, АГС-17, ПЗРК "Стріла" та ПЗРК "Ігла"), яке використовують в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 950 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0