Головна » 2014 » August » 4 » Музейна виставка „УПА. Історія нескорених” була представлена на фестивалі „Бандерштат” (ФОТО, ВІДЕО).

1-3 серпня у місті Луцьку під час проведення 8-го фестивалю українського опору „Бандерштат” працівники відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею експонували пересувну виставку „УПА. Історія нескорених”. На майже двох десятках банерів представлені матеріали, що висвітлюють історію, структуру, керівництво Української Повстанської Армії.

Оскільки мета фестивалю не лише популяризація української музики, правдивій українській історії теж приділяють належну увагу. Тому виставка стала чудовим доповненням до заходів на Бандерштаті.

Гості заходу охоче відкривали для себе нові сторінки історії, яка так багата на справді героїчні вчинки, завдяки яким ми маємо сьогодні нашу незалежність. Проте яку знову потрібно відстоювати. Слава Україні! Героям Слава!

Валентина Машлай,

завідувач відділу новітньої історії

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 835 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1