Головна » 2017 » June » 11 » Музей запрошує нововолинців та гостей міста (ВІДЕО)
Музей запрошує нововолинців та гостей міста (ВІДЕО)

У Нововолинському міському історичному музеї діє виставка дипломних робіт учнів Нововолинської дитячої школи мистецтв «Створення світу». Викладач художнього відділу школи мистецтв Лідія Стрижачук разом зі своїми вихованцями представила 22 роботи, які виконані у різних техніках: олійний живопис, батік, вітраж, аплікація тканиною, розпис по шкірі та інші. Ця виставка – підсумок тих вмінь, які учні здобули за роки навчання у художній школі.

Крім цієї виставки, 12 червня о 12.00 год. у Нововолинському музеї відбудеться відкриття фото – літературної виставки музейного архіву Арсена Річинського. Фонд містить особисті речі, оригінали фото, документів, книжки, листівки, альбоми та інші речі, які належали Арсену Річинському та його сім’ї.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Телеканал СТН

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 589 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1