Головна » 2019 » March » 28 » Музей, що пам’ятає Т.Костюшка, потребує ремонту
Музей, що пам’ятає Т.Костюшка, потребує ремонту

Музей минулого та сучасного Любешівщини цими днями поповнився новими експонатами: старовинною керамікою, вишиванками, ткацьким верстатом, виробами народних майстрів із соломи. Їх передали установі жителі райцентру. Про це повідомляє газета „Голос України”.

На знімку: директор і фундатор музею Геннадій Сарапін оглядає нові експонати – художні вироби із соломи

Відкритий наприкінці минулого року музей розташований в історичній будівлі колишнього колегіуму монастиря ордена піарів. Старовинні, більш як метрової товщини стіні і склепіння стель були свідками багатьох подій. У Любешові здобували освіту чимало визначних діячів культури і науки України та Польщі, а протягом 1753–1758 років у школі при монастирі навчався національний герой польського і американського народів Тадеуш Костюшко.

Приміщення музею, якому вже триста років, потребують серйозного ремонту. Тож місцеві краєзнавці просять підтримати їх коштами.

Подаємо реквізити, за якими можна їх надсилати: розрахунковий рахунок у ПриватБанку: 26005055525896 UAH, МФО: 303440. Волинське обласне відділення українського фонду культури: на Любешівський громадський музей.

Максим СОЛОНЕНКО

Переглядів: 587 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1