Головна » 2017 » June » 21 » Музей Ігоря Стравінського в Устилузі отримав подарунок
Музей Ігоря Стравінського в Устилузі отримав подарунок

Волинська філармонія та дирекція фестивалю «Стравінський та Україна» зробили подарунок музею-садибі композитора в Устилузі. Лауреат премії імені Ігоря Стравінського журналіст Василь Ворон передав закладу планшет із інформацією про концертне виконання опери-ораторії «Цар Едіп» у програмі 13 музичного фестивалю «Стравінський та Україна», що відбувся торік, – повідомила Волинська РДНСТРКУ.

За традицією, обласна філармонія презентувала, чим вирізнятиметься цьогорічне музичне дійство, присвячене композиторові.

Окрім того, організатори запросили на зустріч українського етнолога, професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктора філологічних наук Віктора Давидюка. У лекції для студентів вишу і вокалістів студії «Зернятко» він розповів про фольклорне бачення автора балету «Весна священна» в контексті європейського модернізму.

Відео Телеканалу СТН:

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 645 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1