Головна » 2015 » September » 22 » Маневицький краєзнавчий музей – серед переможців 4 Всеукраїнського музейного фестивалю

У Дніпропетровську відбулося урочисте закриття Четвертого Всеукраїнського музейного фестивалю „Музей і діти: дитячі програми, центри, музеї”, що проходив на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького 15-21 вересня 2015 року. У ньому взяли участь і музейники Волинської області.

За рішенням Журі фестивалю у конкурсі „Впровадження музейних програм, акцій, заходів” (промоушен) І місце присуджено Маневицькому краєзнавчому музею за проект „Земля моя – земля моїх батьків”.

Крім того, вручено ряд нагород музейним працівникам особисто, зокрема, у номінації „Ветерани (за багаторічне служіння музейній справі)”Хомичу Петру Микитовичу, директорові Маневицького краєзнавчого музею.

В І Т А Є М О !

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 1183 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/13