Головна » 2020 » September » 18 » Любешівська конференція вже сьогодні!
Любешівська конференція вже сьогодні!

Шановні колеги!

68-а Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Минуле й сучасне Волині та Полісся: Любешів і Любешівщина в історії України та Волині» відбудеться сьогодні, 18 вересня, з 11.00 год. Кого цікавить – приєднуйтесь онлайн.

Коли:
пт 18 вер. 2020 11:00 – 13:00
За східноєвропейським часом - Київ

Як приєднатися:
Приєднатися через Google Meet
meet.google.com/uow-vaed-ufp

Організатори:
Любешівська селищна рада, управління культури, з питань релігії та національностей Волинської облдержадміністрації, центр дослідів Волині Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Волинський краєзнавчий музей, Державний архів Волинської області, Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Джерело: Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 258 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0