Головна » 2021 » June » 29 » «Літо в садибі Косачів»
«Літо в садибі Косачів»

27 червня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся захід «Літо в садибі Косачів», присвячений гастрономічним уподобанням родини Косачів.

Присутні мали можливість відвідати відкриття виставки «За обіднім столом».

Прослухали лекцію «Свято і будень: гастрономічна культура родини Косачів» (лекторка Тетяна Данилюк-Терещук, завідувачка Музею Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки).

Подивились виставу «Коза-Дереза» у постановці Зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька.

Скуштували «Борщ за традиціями Косачів», який приготував кулінарний експерт всеукраїнської ресторанної премії «СІЛЬ», бренд-шеф Юрій Хазіпов.

Дитяча письменниця Наталя Гуркіна провела майстер-клас для дітей «Оповідка – скарб Лесі Українки», а майстриня Жанна Міляшкевич проводила майстер-клас «Розпис керамічного виробу».

Окрасою свята став музичний супровід дуету «Резус Блюз» у складі Інни Кириченко та Віталія Бакуна.

Впрдовж дня працювала фотозона та відбувалися виставки-продажі сувенірної продукції.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 348 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2