Головна » 2018 » July » 24 » Липинський і Затурцівський музей постали на сувенірах
Липинський і Затурцівський музей постали на сувенірах

Любителі пам’ятних сувенірів та колекціонери відтепер можуть придбати магніти, присвячені видатному українському діячові В’ячеславу Липинському та Затурцівському меморіальному музею, – повідомляє «Волинь-нова».

До уваги колекціонерів магніти із зображенням політика доби гетьманату та будівлі музею, де колись розташовувався маєток Липинських. Також є печатка із аналогічною фотографією. Можна придбати й «Мішечок приємних спогадів із Затурців», карту України, де під лупою видно Затурці, ключ із видом маєтку.

Тож тепер гості Затурець зможуть мати приємну дрібничку на пам’ять.

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 527 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0