Головна » 2020 » September » 7 » Лицарські бої у Луцькому замку (ФОТО, ВІДЕО)
Лицарські бої у Луцькому замку (ФОТО, ВІДЕО)

Два дні у Луцьку тривав Кубок України із середньовічного бою «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків». Бої відбуваються в замку чотири роки поспіль. Про це розповіло Суспільне:Волинь.

У підсумку змагань, першість у поєдинку «3 на 3» отримала лучанка. Другу сходинку у поєдинках «10 на 10» та «16 на 16» теж отримали волиняни. В бою «5 на 5» команда «велика Волинь» посіла третє місце.

Цьогорічний турнір передбачав одиночні та масові змагання чоловіків та жінок, для відвідувачів підготували розваги.

У Номінації «Довгий меч» третю сходинку посів лучанин Ващук Максим. Жовтобрух Богдан посів друге місце у номінації «Древкова зброя».

Серед жінок у лицарських змаганнях, у номінації «Довгий меч» лучанка Катерина Баран посіла друге місце, а у номінації «Древкова зброя» дівчина отримала перше місце.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 259 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0