Головна » 2020 » September » 16 » Хочете побачити, як виглядають шоломи князів Любарта та Вітовта?
Хочете побачити, як виглядають шоломи князів Любарта та Вітовта?

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку запрошує на оновлену виставку «Слідами лицарських орденів», що знаходиться у Стировій вежі Луцького замку.

Оновлення експозиції та її розташування в замку є результатом спільної діяльності Благодійного фонду імені Героя України Б. Г. Возницького на чолі із президентом фонду Жуком Ігорем та Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку.

До Вашої уваги – реконструкція шолому князя Любарта, Бацинет (Bascinet) з клепвізером і кольчужною бармицей (авентайлом) XIV ст.

Реконструкція шолому Великого князя Вітовта, Бацинет (Bascinet) хундсгугель (собача морда) з кольчужною бармицей (авентайлом) XV ст.

Запрошуємо на екскурсії!

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 454 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0