Головна » 2014 » Серпень » 2 » Із волинського музею українського війська вкрали танк???
15:23
Із волинського музею українського війська вкрали танк???
Із волинського музею українського війська вкрали танк???

   На ВолиньPost, з посиланням на інший сайт, опубліковано дивну інформацію – ніби з фондів Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки зникли рідкісні експонати: німецький танк Т-III та самохідна гармата ІСУ-152. Дуже дивно! Тим більше, що це можна було перевірити самим і дати коментар директора цього музею.

Наводимо цю інформацію:

   З фонду Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки зник рідкісний експонат: німецький танк Т-III, екземпляри якого в усьому світі можна перерахувати по пальцях, – повідомляє ВолиньPost, посилаючись на сайт АРГУМЕНТ.

   Танк відправили нібито для реконструкції на місцевий танкоремонтний завод, де його згодом просто розібрали по запчастинах - починаючи з двигуна «Майбах» і закінчуючи дрібними деталями. Де знаходяться зараз цінні частини танка - питання без відповіді, пише видання argumentua.com.

Така ж доля спіткала і частину танка Т-VІ, передану музею співробітниками СБУ. Спочатку частина машини використовувалася для спалювання листя у дворі музею, а потім раптом з'ясувалося, що в знарядді танка нібито зберігся снаряд.

   Техніку довелося вивезти з території для знищення боєприпасу. Знищили так, що ні від танка, ні від снаряда і сліду не залишилося. Ніби випарувався.

   Ще була самохідна гармата ІСУ-152, бойова машина 1944 випуску «Звіробій» - саме такі машини прокладали нашим бійцям шлях по вулицях Берліна – тепер їх теж в музеї немає.

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 834 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]