Головна » 2019 » March » 24 » Іваничівський музей – до Дня поезії
Іваничівський музей – до Дня поезії

До Всесвітнього дня поезії в Іваничівському історичному музеї 19 березня відкрито тематичну виставку «Літературна Іваничівщина», присвячену корифеям української поезії, а також майстрам поетичного слова Іваничівщини та Прибузького краю.

На виставці представлені творчі доробки іваничівських поетів: Марії Тарасич, Світлани Костюк, Миколи Муцька, Ярослава Гиця, Олександра Бобака, Олега Потурая. Степана Борисюка, Ананія Рябченюка, Івана Пуклі, Тетяни Айстри, Володимира Ліщука, Віри Хом’як, Іванни Федорци, Людмили Патлашинської, Галини Глодзь.

З нагоди Всесвітнього дня поезії на базі виставки «Літературна Іваничівщина» 21 березня у музеї провели мистецьку годину «У поезії завжди є крила...».

Учасники заходу ознайомилися з інформаційними матеріалами виставки, творчими надбаннями поетів Іваничівщини та Прибужжя, а також переглянули фільм, присвячений іваничівському поету Миколі Муцьку «Сузір'я муз».

Виставка діятиме до кінця березня.

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 454 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0