Головна » 2021 » June » 9 » Історичний практикум у Волинському краєзнавчому музеї
Історичний практикум у Волинському краєзнавчому музеї

8 червня на базі Волинського краєзнавчого музею відбулись практичні заняття з історії України для студентів Луцького педагогічного коледжу та Волинського медичного інституту.

Разом із своїм викладачем Кравцем Анатолієм Івановичем майбутні освітяни вчились працювати з історичними документами періоду Другої світової війни, зокрема листівками ОУН 1940-х рр.

Тема заняття для медиків була присвячена становленню незалежності та війні на Сході України. Студенти ознайомились із музейною колекцією у поєднанні із спогадами свого викладача учасника бойових дій Кривцуна Віктора Віталійовича.

У подальшому ми будемо продовжувати співпрацювати з освітянами та удосконалювати тематику історичного практикуму в музеї.

Богдан Зек,
кандидат історичних наук,
завідувач науково-експозиційного
відділу новітньої історії Волині