Головна » 2017 » June » 9 » Горохівські музейники придумали оригінальний хід
Горохівські музейники придумали оригінальний хід

Тут, безпосередньо в історичній скарбниці, можна стати учасником… лотереї

Історія 777-річного Горохова настільки цікава і самобутня, що нею обов’язково повинен зацікавитися кожен житель міста, вважають працівники Горохівського районного історичного музею, – пише «Волинь-нова».

Звабити нею горохівчан музейники вирішили дуже оригінально: відвідавши їх заклад, бажаючі можуть взяти участь у розіграші лотереї.

«Зроби селфі – виграй гроші» – так називається ця акція. Щоб стати її учасником, потрібно прийти у музей, зробити власноруч селфі біля чи на фоні вподобаного експонату, заповнити анкету і на згадку про цей візит придбати музейний календарик. Але! Категорично забороняється фотозйомка зі спалахом, оскільки це може зашкодити експонатам.

Розіграш лотереї приурочено Дню молоді!

За детальною інформацією екскурсовод Лариса Шевеля просить звертатися, зателефонувавши (03379) 40128.
Адреса музею: м.Горохів, вулиця Незалежності, 2-а.

Категорія: Горохівськи народний історичний музей | Переглядів: 661 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1