Головна » 2021 » June » 21 » До дня пам’яті жертв розстрілу в’язнів Луцької тюрми
До дня пам’яті жертв розстрілу в’язнів Луцької тюрми

Напередодні 80-х роковин розстрілу бранців у Луцькій в’язниці, кандидат історичних наук, завідувач науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині Волинського краєзнавчого музею Богдан Зек, автор книги «Луцьк у роки нацистської окупації», 22 червня прочитає у «Музейному дворику» публічну лекцію «Луцьк у вихорі війни: трагедія 23 червня 1941 р.» про ці трагічні події та їх вплив на подальшу історію міста. Початок о 18.00.

Лекція – це насамперед презентація результатів особистих наукових досліджень автора гострих дискусійних питань у поєднанні із показом музейної колекції.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 245 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1