Головна » 2014 » July » 31 » Діти зустрілися у музеї з захисником тварин і рослин Лісовиком.
Діти зустрілися у музеї з захисником тварин і рослин Лісовиком.

31 липня у Волинський краєзнавчий музей завітали маленькі відвідувачі − дошкільнятка, на зустріч із казковим персонажем, захисником тварин і рослин Лісовиком. Діти здійснили цікаву і повчальну подорож залами відділу природи, познайомились із життям відомих їм з дитинства тварин і вперше в житті зустрілися із рідкісними – зубром, диким котом, риссю, борсучком і видрою. Малята дізналися, чому у Червону книгу України потрапив герой загадки: «Хто влітку сіренький, а взимку біленький» − заєць-біляк. Побували діти і біля зимової годівнички, де смачно ласували сіном козулі; дізнались, де красуня лисичка ловить свою здобич і чому лебідь потрапив на весільний коровай.

Дідусь Лісовичок провів розвиваючі і пізнавальні ігри: «Звірі та їх дітки», «Хто літає, хто не літає?», «Скільки імен у лелеки?», «Що є у дерева завжди?».

Завершились пригоди маленьких екскурсантів старовинною народною дитячою грою «Зайчик» або «Хрещик». На пам'ять про зустріч дошкільнята отримали паперову синичку-орігамі.

Мета подібних заходів показати, що можна активно та пізнавально відпочивати з дітьми, навіть, лишаючись у місті.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 943 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1