Головна » 2014 » Липень » 11

85-річчя Волинського краєзнавчого музею ознаменувалося виставкою люльок і самоварів у Музеї історії Луцького братства, яка діє і нині, – повідомляє Урядовий кур’єр. Колекції люльок і самоварів збирали кілька поколінь музейників – з перших днів закладу й донині.

З нагоди 165-річчя від дня народження Олени Пчілки та 65-річчя з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки у стінах музею відбулося відкриття виставок «Музею Лесі Українки в Колодяжному – 65» та «Яку треба мати повабу до краси!» (Олена Пчілка). Скатертини в побуті родини Косачів» Виставка із фондів Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.