Головна » 2014 » Липень » 17

У Любомльському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка дерев’яної скульптури Володимира Філіпчука „Знайомі незнайомці волинських лісів”.

До 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка видрукувано науково-популярне видання Пам’ятники Т. Г. Шевченка на Волині. – Луцьк: ФОП Сікачова В.А. – 2014. – 15 с., іл., здійснене на замовлення управління культури Волинської облдержадміністрації. Інформація, що використана для його підготовки, була взята із внутрішнього архіву відділу охорони культурної спадщини управління культури облдержадміністрації, надана районними відділами культури, дирекцією Волинського краєзнавчого музею, відстежена за публікаціями у місцевих засобах масової інформації.