Головна » 2019 » March » 13 » День розваг та відпочинку для дітей
День розваг та відпочинку для дітей

12 березня волонтерська група БФ «Слава» під керівництвом Олександра Кваші спільно з працівниками Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, організували для дітей, батьки яких полягли в зоні АТО/ООС, день розваг і відпочинку. Заходи відбувалися на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Музей дякує благодійному фонду «Слава» та адміністрації розважального комплексу «Адреналін Сіті» за можливість подарувати дітям трохи радості та тепла. Творімо добро разом!

Колектив
Волинського регіонального музею
українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 390 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.5/2