Головна » 2019 » April » 17 » Дарунок до Великодня (ФОТО, ВІДЕО)
Дарунок до Великодня (ФОТО, ВІДЕО)

15 квітня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка-продаж «Дарунок до Великодня», де представлені роботи учнів і майстрів Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та слухачів коледжу, які здобувають професію «флорист» за направленням служби зайнятості.

Технічний коледж ЛНТУ готує спеціалістів не лише точних технічних професій, але й таких, що поєднують у собі технічні знання і творчий підхід: живописців, технологів легкої промисловості, швачок і вишивальниць, флористів і майстрів дизайну.

У відкритті виставки взяли участь: Світлана Мишковець – заступник голови Волинської ОДА, Ольга Чубара – начальник управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА, Роман Романюк – директор Волинської обласної служби зайнятості, Олена Шишова - директор Луцького міського центру зайнятості, Олег Герасимчук – директор Технічного коледжу ЛНТУ.

Урочисту атмосферу прийдешнього Великодня створили авторські, ручної роботи, великодні кошики з лози; пасхальні композиції, традиційні віночки, які розміщують на вхідних дверях і стінах чи кладуть в центрі святкового столу; зворушливі м’які і дерев’яні фігурки великодніх зайчиків, пухнастих курчат, пташенят і пташок, декоративні великодні яйця, елементи декорування святкового столу і пасхальних кошиків, барвисті вишиті тематичні скатертини, рушнички і серветки.

Відвідувачі виставки зможуть не лише познайомитись з творчими роботами пасхальної тематики, а й за бажанням обрати собі щось особливе – свій символ свята.

Учасники відкриття ознайомились з виставкою сучасної ікони та сакрального мистецтва «Замлиння» та мали можливість поклонитися Холмській Чудотворній іконі Богородиці.

Джерело: Музей волинської ікони

Фото Л. Максимова

Відео Sfera-TV Lutsk:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 554 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4